۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1398/01/26 در 48 ساعت گذشته بيش از 2 هزار نفر در اماكن امن اسكان داده شدند
در 48 ساعت گذشته بيش از 2 هزار نفر در اماكن امن اسكان داده شدند
استاندار خراسان جنوبي، كه ظهر امروز در گفتگوي تلفني با شبكه سراسري خبر سخن مي گفت با اشاره به افزايش بارش ها در استان در دو روز گذشته ، گفت: با تلاش و حضور به موقع دستگاه هاي امدادرسان در مناطق مختلف استان در 48 ساعت گذشته ، بالغ بر 2 هزار نفر در اماكني كه از قبل پيش بيني شده بود اسكان داده شدند.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي ، محمد صادق معتمديان، با اشاره به بارش هاي شديد در استان افزود: در 48 ساعت گذشته بيش از 1100 نفر از مسافرين و مردم عزيز ما در محورهاي مواصلاتي استان گرفتار شده بودند كه امدادرساني به اين عزيزان نيز به موقع صورت گرفت.
رئيس شوراي مديريت بحران استان، به شدت بارش ها در مناطق شرقي و جنوبي استان اشاره كرد و يادآور شد: در برخي مناطق استان بالغ بر 100 ميلي متر بارندگي صورت گرفته كه در چند سال اخير بي سابقه بوده است.
معتمديان، باتاكيد بر همدلي و همراهي موثر مردم و اطلاع رساني مناسب رسانه ملي و نيز حضور به موقع نيروهاي امدادي و خدماتي در مناطق مختلف استان، گفت: اقدامات پيشگيرانه اي كه از قبل در استان پيش بيني شده بود منجر شد به اينكه ميزان خسارات مالي به حداقل ممكن برسد و تنها خسارات جزئي به دامداران و كشاورزان وارد شده از حيث تلفات جاني نيز تا اين لحظه گزارشي دريافت نشده است.
تعداد بازدید: 45
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، خيابان امام موسي صدر شرقي، استانداري خراسان جنوبي پيام گير: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal